Včelařské kurzy apiterapie nebo včelaření v ležanech 2023

Včelařské kurzy apiterapie nebo včelaření v ležanech 2023

Vážení včelaři,
nabízíme Vám absolvování školení včelaře v tématu apiterapie a včelaření v ležanech.

Vypisujeme termíny letošních včelařských školení:

 • 20. 7. apiterapie – využití medu, pergy, vosku, včel, zavíječe ve zdraví člověka. Propolis, mateří kašička, včelí jed využití, zpracování.S sebou domů si odvezete: vzorek medu s pergou, medu s mateří kašičkou, voskový zábal, medové mýdlo, propolisovou tinkturu. Cena 2500 Kč
 • 25. 7. včelaření v ležanech, apidomek – pro zájemce včelaření v apidomku. Apidomek stavba, vlivy, příklady ze zahraničí. Včelaření v ležanu, představení principů, ukázka úlů a všech propriet. Zásady včelaření v ležanu, možnosti ošetření včel. Cena 2000 Kč.
 • 28. 7. apiterapie – využití medu, pergy, vosku, včel, zavíječe ve zdraví člověka. Propolis, mateří kašička, včelí jed využití, zpracování. S sebou domů si odvezete: vzorek medu s pergou, medu s mateří kašičkou, voskový zábal, medové mýdlo, propolisovou tinkturu. Cena 2500 Kč.
 • 29. 7. včelaření v ležanech – (kteří uvažují o včelaření v ležanech). Včelaření v ležanu, představení principů, ukázka úlů a všech propriet. Zásady včelaření v ležanu, možnosti ošetření včel. Cena 2000 Kč.
 • 4. 8. včelaření v ležanech (určeno především pro zájemce, kteří už naše úly mají). Včelaření v ležanu, možnosti úlů, zootechnické postupy během včelařského roku, možnosti ošetření včel. Cena 2000 Kč.
 • 5. 8. apiterapie – využití medu, pergy, vosku, včel, zavíječe ve zdraví člověka. Propolis, mateří kašička, včelí jed využití, zpracování.S sebou domů si odvezete: vzorek medu s pergou, medu s mateří kašičkou, voskový zábal, medové mýdlo, propolisovou tinkturu. Cena 2500 Kč

Další informace:

 • Školení bude probíhat od 9,30 – 17h (Poprosíme Vás o příjezd alespoň 15 min před začátkem semináře, počítejte s tím, že s dotazy a debatou se kurz může protáhnout i do 18h). Místo konání je: Včelařství Kunvald, Kunvald 221.
 • V ceně lektorné, snídaně, oběd, občerstvení po celý den, pitný režim, psací potřeby, prezentace s sebou (vezměte si flashdisk) Platba v hotovosti na místě či na fakturu, taktéž vypíšeme na místě. Při účasti na dvoudenním semináři sleva 500 Kč, tzn. 4000 Kč za oba dva dny.
 • Nocleh možný v našem altánu či ve vlastním stanu (sprcha, toaleta, kuchyňka k dispozici); případně hotely a soukromé ubytování v Žamberku, Rokytnici v Orlických horách, Kunvaldě nebo v Klášterci nad Orlicí. Pro ty, kteří zde budou chtít přenocovat, připravíme ohniště, kde bude možné si cokoliv opéct či grilovat.
 • Kapacita každého semináře je max 15 osob.
 • V případě zájmu se prosím závazně přihlašujte na mail vcelarstvikunvald@gmail.com, prosíme o uvedení jména, adresy pro fakturační údaje, telefonního čísla a písmene kurzu.

V případě potřeby jsme na tel: 731 843 843 nebo 777 108 139.

Těšíme se na Vás!

PS: Objednávky jsou závazné, v případě odhlášení méně než 48 hod před začátkem kurzu si nárokujeme storno poplatek, děkujeme za pochopení!